آدرس دفتر

  • تهرانپارس میدان شاهد خ ظفرقندی (۱۹۶ شرقی) بین ۱۳۱ و ۱۳۳ پلاک ۲۸۴ واحد ۴
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • ۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸یا 021۷۷۳۲۴۶۵۲

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمايندگي تعميرات ضبط و پخش خودرو (ماشين) سونی (SONY)

نمايندگي تعميرات ضبط و پخش خودرو (ماشين) سونی (SONY) خدمات تخصصی را به مشتریان و هموطنان توسط تکنسین ها و کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر ضبط ارائه می نماید. گرچه برند سونی یکی از برندها و مارکهای معتبر در زمینه لوازم صوتی و تصویری از جمله تولید ضبط و پخش ماشین در دنیا می باشد، اما با این وجود نمی‌توان گفت که دستگاه های ضبط و پخش خودرو که توسط این شرکت معتبر تولید و به بازار عرضه می شود دچار ایراد و عیب نمی شود. معمولاً تعمیرات لوازم صوتی همانند ضبط و پخش خودرو از خرید یک دستگاه جدید اقتصادی تر می باشد، البته به شرط اینکه کار تعمیرات دستگاه به کمک تعمیرکاران متخصص و با تجربه با حرفه ای انجام شود.

نمايندگي تعميرات ضبط و پخش خودرو (ماشين) سونی (SONY)

انجام کلیه امور تعمیراتی در نمایندگی تعمیر ضبط و پخش خودرو سونی

ما در نمایندگی تعمیرات ضبط و پخش ماشین سونی خدمات تعمیر را به صورت حرفه ای به مشتریان عرضه می نماییم که پس از انجام تمام مراحل تعمیرات دستگاه تعمیر شده کیفیت اولیه خود را تا حد زیادی بدست آورده بگونه ای که ایرادات و اشکالات قبلی تا حد زیادی مرتفع شده و امکان بازگشت آن عیب ها و ایراد ها به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

خدمات قابل انجام در نمایندگی تعمیرات ضبط و پخش ماشین سونی

مرکز تعمیرات ایرانیان کلیه امور تعمیرات دستگاه های ضبط و پخش ماشین با رعایت استانداردهای جهانی زیر نظر متخصصین با تجربه و آموزش دیده که مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری کافی را در این زمینه دارند به هموطنان ارائه می دهد.

تعمیرات باند و ساب خودرو

 تعمیرات ال سی دی پشت صندلی خودرو

تعمیرات آمپلی فایر

تعمیر دکمه های خراب شده

تعمیر ضبط خودرو و سی دی و دی وی دی

تعمیرات مربوط به خازن

تعمیر دزدگیر صوتی ضبط و پخش خودرو

تعمیرات مانیتور سقفی خودرو

مشکلات مربوط به خاموش شدن ناگهانی ضبط پخش در هنگام کار

مشکلات مربوط به عدم شناسایی کارت حافظه

تعمیر خرابی تاچ ضبط و پخش خودرو

نمايندگي تعميرات ضبط و پخش خودرو (ماشين) سونی (SONY)

سخن پایانی

اگر هر کدام از مشکلات برای دستگاه ضبط و پخش خودرو سونی شما ایجاد شد می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ضبط و پخش خودروی سونی نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنید. کارشناسان و تکنسین های فنی و متخصص ما در نمایندگی تمام تلاش خودشان را خواهند کرد که دستگاه شما را به گونه‌ای تعمیر کرده و به شما تحویل نمایند که بعد از تعمیر موارد دچار عیب و ایراد شده کمترین امکان بازگشت به خرابی را داشته باشند.

 

لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸
021-77324652
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸
021-77324652