آدرس دفتر

  • تهرانپارس میدان شاهد خ ظفرقندی (۱۹۶ شرقی) بین ۱۳۱ و ۱۳۳ پلاک ۲۸۴ واحد ۴
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • ۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸یا 021۷۷۳۲۴۶۵۲

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی

چه یک ساعت در هفته بازی ویدیویی انجام می دهید و چه چند ساعت در روز اگر در عملکرد دستگاه بازی شما متوقف شود ممکن است نا امید و آزارده خاطر شوید . و شما به دنبال نمایندگی تعمیرات کنسول بازی هستید . 

راحتی تعمیر کنسول بازی 

ما در نمایندگی تعمیرات کنسول بازی شما تخصص داریم . زیرا معتقدیم که یک سیستم بازی ویدیویی خراب باعث ایجاد ناراحتی در اوقات فراغت شما شود .

یکی از مهمترین قسمت های ما در تعمیرات کنسول بازی ، عیب یابی رایگان می باشد . هر تعمیر کنسول بازی که انجام می دهیم با این سرویس رایگان شروع می شود . تست تشخیصی به ما امکان می دهد مشکل دستگاه شما را پیدا کنیم . دانستن دقیق اینکه چه چیزی اشتباه است به ما امکان می دهد ، سریع ترین راه حل برای شما ارائه دهیم . هنگامی که آزمایشات تخصصی ما به پایان رسید ، ما مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده است را توضیح می دهیم ، همچنین راه حل پیشنهادی را برای شما ارائه می دهیم و همچنین یک مبلغ منصفانه را نیز به شما ارائه می دهیم . تکنسین هایی که در مرکز تعمیرات ایرانیان کار می کنند در تعمیر کنسول بازی به شما این امکان را می دهند که دیگر نگران رفت و آمد خود نباشید .

در صورت نیاز به تعمیر کنسول بازی در نزدیکی من ، همیشه می توانید به تکنسین های ماهر ما اعتماد کنید . ما برخی از بهترین فناوری های تعمیرات را در این صنعت داریم . مهم نیست که کنسول بازی شما چه مشکلی دارد . ما این مشکل را برطرف می کنیم و در سریع ترین وقت ممکن شما را به بازی برمی گردانیم .

نمایندگی تعمیر کنسول بازی

انواع تعمیرات کنسول بازی

این که کنسول بازی شما روشن نشود یا هنگام روشن شدن عملکرد عادی نداشته باشد ، برای کمک به شما می توانید روی خدمات تعمیرات کنسول بازی روی ما حساب کنید . تکنسین های ما در انواع کنسول های بازی ، از جمله نسل های پلی استیشن ، ایکس باکس با تجربه هستند . تعمیرگاه سیستم های بازی ما می توانند در موارد زیر به شما کمک کنند :

1-کنسول بازی روشن نمی شود .

2-آداپتور کنسول بازی از کار افتاده است .

3-بازی اجرا نمی شود.

4-منبع تغذیه کنسول بازی خراب است.

5-روشن نشدن دسته PS4 .

6-دوربین و لنز کنسول بازی خراب است .

7-power دستگاه مشکل دارد 

8-کنسول بازی فریز شده است .

9-مین کنسول بازی معیوب است .

10-پورت HDMI و USB کنسول بازی خراب است .

11-تعویض و تعمیر انواع رم کنسول بازی 

12-تعویض و تعمیر انواع درایو کنسول بازی

ما نیز گیمر هستیم و درک می کنیم که سیستم بازی شما چقد برای شما مهم است . کارشناسان کنسول بازی ما قول می دهند که کنسول بازی شما را با نهایت دقت بازرسی داخلی و خارجی انجام می دهند .

چرا مرکز تعمیرات ایرانیان

خدمات مناسب – کار با کیفیت – قیمت منصفانه

تمامی سوابق کیفری و کاری مرکز تعمیرات ایرانیان بررسی شده است و همه آنها دارای گواهی عدم سوبیشینه و بیماری خاص هستند . مرکز تعمیرات ایرانیان برخلاف سایر شرکت های ارائه خدمات که تنها نقش واسط را بین سرویس گیرنده و سرویسکار ایفا می کنند از صفر تا صد خدمات همراه با سرویس گیرنده خواهد بود .

تیم پشتیبان ما بعد از اتمام خدمات با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمات انجام شده جویا خواهد شد . ضمن اینکه تمامی خدمات ما دارای گارانتی می باشد .

تعمیرات پلی استیشن 1

تعمیر و رفع کلیه ایرادات پلی استیشن 1

اطلاعات بیشتر

تعمیرات پلی استیشن 2

تعمیر و رفع کلیه ایرادات پلی استیشن 2

اطلاعات بیشتر

تعمیرات پلی استیشن 3

تعمیر و رفع کلیه ایرادات پلی استیشن 3

اطلاعات بیشتر

تعمیرات پلی استیشن 4

تعمیر و رفع کلیه ایرادات پلی استیشن 3

اطلاعات بیشتر

تعمیرات ایکس باکس 360

تعمیر و رفع کلیه ایرادات ایکس باکس 360

اطلاعات بیشتر

تعمیرات ایکس باکس 1

تعمیر و رفع کلیه ایرادات ایکس باکس 1

اطلاعات بیشتر
لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸
021-77324652
۰۹۳۵۵۸۱۳۰۷۸
021-77324652