آدرس دفتر

  • اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) ، مجتمع دنیای نور، طبقه 3، پلاک 7
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • 09303191312یا 021۲۲۳۳۷۵۰۳

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمایندگی تعمیرات اسپیکر ویکرvker

نمایندگی تعمیرات اسپیکر ویکرvker در تهران ، دارای 15سال سابقه در زمینه تعمیرات و فروش اسپیکر های بلوتوثی ، تعمیرات اسپیکر قابل حمل ، تعمیرات اسپیکر شارژی ، تعمیرات ساب ووفر  و تعمیرات آمپیلی فایر می باشد.

اسپیکر های بلوتوثی ویکر در ابعاد و اندازه ی مختلف به بازار عرضه می شوند. محصولات ویکر دارای توان خروجی بالا و طول عمر بسیار زیادی هستند و نمایندگی ویکر خدمات بسیار مطلوبی در زمینه ی تعمیرات و فروش محصولات و اسپیکر های ویکر به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

نمایندگی تعمیرات اسپیکر ویکرvker

مرکز تعمیرات ایرانیان نمایندگی تعمیرات ویکر vker با دانش به روز و نیروهای متخصص و تحصیل کرده اسپیکر ویکر vker شما را به دقت بررسی کرده و تمامی ایرادات و مشکلات آن را در کمترین زمان و پایین ترین هزینه ممکن بر طرف می نماید.

محصولات ویکر دارای کیفیت بسیار خوبی است. شرکت ویکر تولید کننده ی اسپیکرهای قدی، اسپیکر های بلوتوثی، اسپیکر های چند تکه می باشد. با این حال به دلایل مختلفی اسپیکر های ویکر دچار مشکل می شوند. مرکز تعمیرات ایرانیان نمایندگی تعمیرات اسپیکر ویکر در شرق تهران و غرب تهران در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

اگر اسپیکر ویکر شما خاموش شده است، اگر اسپیکر ویکر شما کیفیت صدای همیشگی را ندارد اگر اسپیکر ویکر شما دچار نویز یا خرخر شده است و یا هر مشکل دیگری، می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات اسپیکر ویکر تمامی ایرادات و مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.

اگر اسپیکر ویکر شما قدیمی می باشد و بلوتوث دار نیست و حتی قابلیت اتصال یو اس بی هم ندارد دیگر نگران نباشید. می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های ویکر غرب تهران یا شرق تهران اسپیکر خود را بلوتوثی کنید و به آن پورت یو اس بی اضافه کنید.

لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
09303191312  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
09303191312
۰۲۱-۲۲۳۳۷۵۰۳
09303191312
021-77324652