آدرس دفتر

  • اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) ، مجتمع دنیای نور، طبقه 3، پلاک 7
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • 09303191312یا 021۲۲۳۳۷۵۰۳

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمایندگی تعمیرات سشوار

در صورتیکه سشوار حالت دهنده موی سر شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد بهترین مکان و مرکز برای تعمیرات آن نمایندگی تعمیرات سشوار است. یکی از لوازم برقی که در دسته بندی اکسسوری شخصی قرار داشته و تقریباً در هر خانه ای یک عدد از آن پیدا میشود سشوار است. از آنجایی که موی سر نقش زیادی در زیبایی هر فرد ایفا می کند لذا بسیاری از آقایان و خانم ها اهمیت زیادی به آن داده و معمولاً از سشوار برای زیباتر کردن موی سر خود استفاده میکند. افزایش قیمت ها در لوازم برقی از جمله سشوار دور انداختن خراب شده اقتصادی نیست. برای تعمیر سشوار می توانید به نمایندگی آن مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات سشوار

نمایندگی تعمیرات سشوار را به بهترین مرکز تعمیر سشوار بسپارید

بزرگترین مزیت تعمیر سشوار در نمایندگی آن تعمیرات تخصصی سشوار برند شما است. از آنجایی که معمولاً در نمایندگی تعمیر سشوار از قطعات اصلی برای تعمیرات به کمک کارشناسان متخصص استفاده می‌شود بنابر این سشوار خراب شده شما خیلی خوب و مانند روز اول تعمیر و به شما تحویل داده می شود. اگر سشوار خراب شده ای در منزل دارید برای کلیه خدمات تعمیرات سشوار و سرویس آن با بالاترین کیفیت بهترین و اولین کار این است که با نمایندگی تعمیرات سشوار تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات سشوار
نمایندگی تعمیرات سشوار

نمایندگی تعمیرات سشوار پرومکس

برند پرومکس در سشوار یکی از مارکهای معتبر و محبوب در میان خانم ها و آقایان می باشد. خیلی از آقایان و خانمها برای خشک کردن یا حالت دادن به موی سر خود برای انتخاب و خرید سشوار برند پرومکس را انتخاب می کنند. اما وسایل برقی هر اندازه هم که کیفیت خوبی داشته باشند وقتی مدام و به صورت روزمره استفاده شوند ممکن است خراب شود. سشوار های پرومکس دارای طرح ها و مدل های مختلف هستند که ممکن است مدارهای الکتریکی برخی از آنها با هم متفاوت باشد. اما در نمایندگی تعمیرات سشوار می توانید همه موارد را برای تعمیرات به کارشناسان واگذار کنید.

برخی از خرابی های رایج در میان سشوار ها

1- کار نکردن سشوار یکی از خرابی های رایج است
2- خراب شدن موتور سشوار
3- خوردن کابل برق سشوار و عدم اتصال کابل
4- خراب شدن اتصالات داخلی
5- ایجاد بوی سوختگی از درون سشوار
6- سر و صدای بیش از حد هنگام کار کردن

عیب یابی سشوار های خراب شده در نمایندگی تعمیرات سشوار

مهمترین نکته برای تعمیرات سشوار عیب یابی صحیح و اصولی آن است. اگر عیب یابی به درستی صورت نگیرد بدون شک کار تعمیرات نیز با مشکل مواجه شده و به خوبی انجام نمی شود. در ادامه برخی از عیب های رایج را که هنگام تعمیر با آن مواجه هستیم بیان می‌کنیم.

عیب و ایراد اول این است که سشوار اصلا روشن نشود

در این مواقع باید پریز برق را چک کنید و ببینید که آیا پریز برق دارد. دومین مورد برای خرابی سشوار این است که سیم رابط و کابل برق آن خراب باشد.
علت دیگر برای خرابی سشوار که می‌توانید آن را بررسی کنید فاز یا نول در درون سشوار ایراد درست کرده باشد. یکی دیگر از علت های خرابی سشوار خرابی کلید پاور و یا روشن و خاموش سشوار است.

در صورت سالم بودن موارد فوق مدار الکتریکی سشوار را بررسی کنید. در خیلی از مواقع با خراب‌شدن مدار الکتریکی سشوار دستگاه شما خراب میشود.

عیب و ایراد دوم این است که هنگام استفاده از سشوار بدنه آن خیلی داغ می شود ولی ترموستات مدار الکتریکی سشوار را قطع نمی‌کند. در این مواقع معمولاً کنتاکت های ترموستات سشوار به همدیگر جوش خورده اند.

عیب سوم این است که موتور سشوار کار کند اما باد گرم از سشوار خارج نشود. علت اصلی در این مواقع هرز گرد شدن پروانه می باشد. می توان آن را تعویض نمود.

مراجعه به نمایندگی تعمیرات سشوار برای عیب یابی

از آنجا که یکی از جنبه های مهم و آراستگی ظاهر و بخصوص آراستگی صورت برای هر فردی مرتب بودن موهای می باشد لذا استفاده از سشوار تقریبا اجتناب ناپذیر است. از طرف دیگر سشوار وسیله برقی است که به صورت روزمره ممکن است چندین بار مورد استفاده قرار بگیرد. در وسایل برقی استفاده زیاد و مکرر سبب کاهش طول عمر و خراب شدن آنها می شود. با امکان تعمیرات سشوار دیگر هیچ نگرانی برای این موضوع وجود ندارد.

برای تعمیرات سشوار های ایرانی و خارجی و صنعتی در برندهای مختلف از جمله پرومکس و جانسون می‌توانید به نمایندگی تعمیرات سشوار مراجعه کنید.

چه فاکتورهایی برای انتخاب شرکت نمایندگی تعمیرات سشوار مد نظر داشته باشیم؟

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای تعمیرات سشوار تعویض قطعات خراب شده می باشد. از آنجایی که قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند بنابراین باید از قطعه اصل و با کیفیت هنگام تعمیر و جایگزین کردن استفاده شود. در صورتیکه شرکت نمایندگی بتواند به شما گارانتی بدهد که برای یک بازه زمانی مشخص اگر قطعه تعویض شده خراب شد مجدداً به صورت رایگان برای تان تعویض و سشوار را تعمیر نماید می توان تا حد زیادی به آن شرکت مبنی بر اصل بودن قطعات استفاده شده برای تعمیرات اعتماد نمود.

نکته دیگر گواهی اصالت قطعات تعویض شده است که برخی از شرکتهای نمایندگی معتبر به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

هزینه تعمیرات سشوار در نمایندگی به چه صورت است؟

معمولاً نمایندگی تعمیرات سشوار اولویت اصلی خود را رضایت مشتریان قرار می دهد. بر همین اساس هزینه ها و مخارج مربوط به تعمیرات سشوار که توسط کارشناسان و متخصصان شرکت به مشتریان اعلام می شود به هیچ عنوان بالاتر از عرف بازار نبوده و نباید باشد.

فرایند تعمیرات سشوار در نمایندگی به چه صورت است؟

ابتدا بعد از مراجعه مشتری و دادن توضیحات لازم وسیله مشتری پذیرش می شود. سپس توسط مسئولین و کارشناسان بخش پذیرش دستگاه سشوار مشتری نوبت دهی شده و بازه زمانی تخمینی مبنی بر تحویل دستگاه به مشتری اعلام می شود. در مرحله بعد سشوار مشتری توسط کارشناس و متخصص تعمیرات بررسی شده هزینه مربوط به آن با ایراد یابی و عیب یابی اعلام می‌شود. هزینه مربوط به مشتری اعلام شده و در صورت موافقت ایشان دستگاه وی برای تعمیرات پذیرش می شود. اگر دستگاه مربوطه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد و قطعه موجود باشد در سریعترین زمان تعمیر شده و به وی تحویل داده می شود و اگر قطعه مورد نظر موجود نباشد در صف انتظار برای قطعه می‌ماند.

بعد از تعمیر نیز سشوار به صورت کامل تست و آزمایش می شود و سپس به مشتری تحویل داده میشود.

سخن پایانی

در پایان به شما پیشنهاد می دهیم که به هیچ عنوان سشوار خودتان را برای کارهای تعمیرات به افراد غیر مطمئن واگذار نکنید. حتماً سعی کنید برای تعمیر به مرکزتعمیرات ایرانیان مراجعه کنید. در انتها اگر سوالی داشته باشید که در این مطلب نتوانسته باشیم به آن بپردازیم خوشحال می شویم که با ما تماس بگیرید تا بتوانیم راهنمایی شما باشیم.

لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
09303191312  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
09303191312
۰۲۱-۲۲۳۳۷۵۰۳
09303191312
021-77324652