آدرس دفتر

  • اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) ، مجتمع دنیای نور، طبقه 3، پلاک 7
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • 09303191312یا 021۲۲۳۳۷۵۰۳

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمایندگی تعمیر تلفن رومیزی زیمنس siemens (بی سیم)

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلفن رومیزی زیمنس کلیه خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر مشکلات تلفن های رومیزی زیمنس را زیر نظر تکنسین ها و کارشناسان با تجربه و دوره دیده مطابق با استانداردهای جهانی به مشتریان ارائه می کند. در مرکز نمایندگی شرق تهران ، به دلیل اینکه تعمیرکاران آشنایی کامل با انواع تلفن های این برند معتبر دارند و همچنین از ابزار و تجهیزات کاملاً پیشرفته برای تعمیر تلفن استفاده می کنند قادر به عیب یابی و سرویس کامل و تعمیر همه مدلهای مختلف تلفن رومیزی و بیسیم زیمنس میباشند.

خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی تلفن رومیزی زیمنس

تلفن های رومیزی یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی برای شرکتها و سازمانها و همچنین کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد. از آنجا که تلفن های رومیزی در دسته لوازم الکتریکی قرار دارند طبیعی است که با کارکردهای مختلف و پس از گذشت مدت زمان خاصی و یا در اثر استفاده های نادرست دچار مشکل و عیب و ایراد شود. کیفیت بالای تعمیر به همراه کاملترین سرویس های تعمیرات تخصصی و استفاده از فناوری و تخصص و همچنین تحویل به موقع سفارش ها ما را به یک مرکز نمایندگی تعمیرات تخصصی تلفن های رومیزی زیمنس با استانداردهای روز دنیا در تعمیرات تبدیل نموده است.

نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی زیمنس siemense(بی سیم )

خدمات تعمیرات در مرکز تخصصی تعمیر تلفن زیمنس

امروزه تلفن های رومیزی به نسبت مدل های قدیمی تغییرات بسیار زیادی کرده اند. در این زمینه شرکت های زیادی در سطح دنیا وارد ارثیه تولید و ساخت تلفن رومیزی شده است. یکی از این شرکت ها که در دنیا هم بسیار محبوب و محصولات پرفروش ای دارد شرکت زیمنس می باشد. در نمایندگی تعمیرات این شرکت کلیه خدمات تعمیرات تخصصی تلفن های رومیزی انجام می شود.

حل مشکل میکروفون و خراب شدن بلندگو های تلفن

تعمیرات مربوط به خرابی صفحه نمایشگر تلفن رومیزی زیمنس

عیب یابی و رفع ایراد ها و مشکلات مربوط به کلید هوک

عیب یابی و حل مشکل مربوط به ایراد ها در قسمت کلیدهای شماره گیر و مشکلات مربوط به سفت شدن آنها

عیب یابی و حل مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه

تعمیرات عیب و ایراد زنگ نخوردن تلفن

 

در مرکز نمایندگی تعمیرات تخصصی تلفن رومیزی زیمنس همه موارد و مشکلات فوق به همراه مشکلات متعدد دیگر که ممکن است برای تلفن های رومیزی زیمنس به وجود آید عیب یابی و رفع ایراد می شود.

 

از دیگر مزیت های تعمیر در مرکز نمایندگی تعمیرات تلفن رومیزی زیمنس استفاده از قطعات جانبی اصلی در مواردی است که تلفن ها نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. مزیت دیگر ضمانت قطعات تعویض شده و همچنین ضمانت سرویس انجام شده می باشد که این مرکز را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می کند.

لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
09303191312  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
09303191312
۰۲۱-۲۲۳۳۷۵۰۳
09303191312
021-77324652