آدرس دفتر

  • اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) ، مجتمع دنیای نور، طبقه 3، پلاک 7
  • info@iranianrepaircenter.ir
  • 09303191312یا 021۲۲۳۳۷۵۰۳

وبلاگ

ما را دنبال کنید

نمایندگی تعمیرات اسپیکر میکرولب (microlab)

تیم ما از سال 1391 یکی از مطرح ترین و بهترین نمایندگی تعمیرات اسپیکر میکرولب (microlab) که به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهیم . اسپیکرهای میکرولب به دو دسته تقسیم می شوند که دسته اول اسپیکرهای دسکتاپ میکرولب و دسته ی دوم پخش کننده های خانگی .

اسپیکرهای دسکتاپ میکرولب برای آن دسته از مشتریانی پیشنهاد می گردد که می خواهند صدای بلندتر و با کیفیت تری از سیستم کامپیوتر یا رایانه خانگی ، دفتر یا شرکت خود داشته باشند . اگر می خواهید صدای کامپیوتر یا لپ تاپ یا رایانه ی شخصی خود را در یک سالن 12 یا نهایتا 50 متری پخش کنید مرکز تعمیرات ایرانیان نمایندگی شرق تهران اسپیکرهای دسکتاپ میکرولب یا اسپیکرهای رومیزی میکرولب را به شما پیشنهاد می کند 

نمایندگی تعمیرات اسپیکر میکرولب (microlab)

دسته دوم پخش کننده های پخش کننده های خانگی میکرولب هستند . این نوع یا به اصطلاح اسپیکرهای ایستاده میکرولب از سال 1380 تاکنون شادی بخش مجالس و مهمانی های ایرانیان می باشد . اسپیکرهای قدیمی میکرولب در مرکز تعمیرات ایرانیان به طورکامل تعمیر می گردد .

شاید شما در منزل یا محل کارتان یک اسپیکر مدل میکرولب قدیمی داشته باشید که قابلیت اتصال به بلوتوث را نداشته باشد . مرکز تعمیرات ایرانیان نمایندگی تعمیرات اسپیکر میکرولب در شرق تهران این نوید را به شما می دهد که تمامی اسپیکرهای میکرولب شما را بلوتوث دار خواهد نمود .

ایرادات مربوط به به خاموش شدن اسپیکر میکرولب ، قطع شدن صدای اسپیکر میکرولب ، نویز در صدا ، خرابی پورت های اسپیکر میکرولب از جمله خرابی USB اسپیکر میکرولب وصل نشدن اسپیکر به بلوتوث و همه مشکلات اسپیکر میکرولب در مرکز تعمیرات ایرانیان عیب یابی ، تشخیص و رفع می گردد .

 

نمایندگی تعمیرات اسپیکر میکرولب (microlab)

پارگی باند از جمله دیگر مشکلات و خرابی های این دستگاه می باشد که تیم ما در تهران به تعمیر و تعویض می پردازند . تعمیر این اسپیکر مانند اسپیکر جی بی ال زیر نظر متخصصین مجرب و تحصیل کرده انجام می پذیرد .

لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...
با ما در تماس باشید
09303191312  
تماس با ما
مرکز تعمیرات ایرانیان
09303191312
۰۲۱-۲۲۳۳۷۵۰۳
09303191312
021-77324652